Sąlygos

Latvijos Respublikos teisės aktai nurodo, kad internetinės parduotuvės savininkas privalo laikytis prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygų bei teisės atsisakyti. Tokia sąlyga vadinama nuotoline sutartimi. ( MK noteikumi ).

Nuotolinė sutartis

Šioje internetinėje parduotuvėje siūlomų prekių SIA RAVA LUX pardavėjas, viena vertus, toliau – Pardavėjas, ir užsakymą pateikęs asmuo, toliau – Pirkėjas, iš kitos pusės, sudaro šią Sutartį. :

Pardavėjas įsipareigoja parduoti ir pristatyti prekes Pirkėjui pagal Pirkėjo užsakymą.

Pristatymo ir apmokėjimo tvarka

Pirkėjas užsisako prekes per šią svetainę, nurodydamas užsakytų prekių rūšį ir kiekį. Pirkėjas turi galimybę už prekes atsiskaityti Internetinėje parduotuvėje įmontuotais atsiskaitymo būdais, arba apmokėdamas Pardavėjo parengtą ir Pirkėjui elektroniniu paštu pagal užsakymą išsiųstą sąskaitą faktūrą. Sąskaita išrašoma elektroniniu būdu ir galioja be parašo. Taip pat už prekes galite atsiskaityti banko kortele, per interneto banką arba grynaisiais prekes gavus.

Pardavėjas užtikrina prekių pristatymą per 10 dienų nuo apmokėjimo už prekes gavimo, pristatymo laiką derindamas su Pirkėju. Paprastai tai įvyksta kitą dieną po užsakymo pateikimo.

Apmokėjimo galimybės ir pristatymas

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas galite šiais būdais:

 • banko pervedimas
 • kredito arba debeto kortele (tik pateikus užsakymą svetainėje)
 • grynaisiais atsiimant biure arba pristatant Rygoje

Paprastai prekes galima gauti užsakymo dieną, tačiau kai kuriais atvejais prekės gali būti gautos per 1-3 darbo dienas. Gavęs užsakymą mūsų konsultantas susisieks su Jumis.

Pristatymas per kurjerį dažniausiai vykdomas Jūsų užsakymo gavimo dieną, tačiau kai kuriais atvejais terminai gali siekti iki 3 darbo dienų.

Pristatymas Omniva ir DPD siuntų automatais Latvijoje, jei prekės yra sandėlyje, dažniausiai vyksta per 1-2 darbo dienas.
Estijoje ir Lietuvoje 3-4 darbo dienos.

Paimti:

 • Atsiimti biure: Slokas ielā 52J – NEMOKAMAI

Pristatymas per kurjerį:

 • Rygoje:                                                                   - 4,00€
 • Rygoje (užsakymams virš 30€):                   - 2,80€

 • Latvijoje (išankstinis apmokėjimas):         - 8,90€

Pristatymas per siuntų automatus:

 • DPD Latvijoje                                                                              - 3,00€
 • Omniva Latvijoje                                                                       - 3.20€
 • Omniva Lietuvoje                                                                      - 9,90€
 • Omniva Estijoje                                                                          - 9,90€

Jei turite klausimų dėl prekių gavimo,
susisiekite su mumis šiuo telefono numeriu: +371 24668896

Teisė atsisakyti sutarties

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Prekių per 14 kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo, išsiųsdamas Pardavėjui atsisakymo laišką.
Pirkėjas įsipareigoja grąžinti prekes Pardavėjui per 7 dienas nuo atmetimo laiško išsiuntimo. Visas išlaidas, susijusias su prekių grąžinimu Pardavėjui, apmoka Pirkėjas.
Pirkėjas negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jeigu:
 • užsakytos prekės dėl savo pobūdžio negrąžinamos, jos greitai genda arba gali būti greitai sunaudotos;
 • užsakytos prekės perduodamos tiesiogiai Pirkėjui pagal individualų užsakymą;

Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 12 straipsnio šeštoje dalyje teigiama, kad „vartotojas atsako už prekės kokybės ir saugos palaikymą naudodamasis teise atsisakyti“. Pardavėjas pasilieka teisę atimti iš Pirkėjo teisę atsisakyti sutarties arba nesumokėti kompensacijos, jei prekė buvo sugadinta, nerūpestingai elgiamasi su preke naudojimo metu, arba pametus originalią prekės pakuotę ar jos pakuotę. yra gerokai sugadintas.

Sutarties nutraukimas, Kokybiškų prekių grąžinimo politika:

1. Pirkėjas www.ravalux.lv (toliau – Pirkėjas), kuris yra vartotojas (fizinis asmuo), turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nenurodydamas priežasčių atsisakyti Prekių, jeigu jos nebuvo naudojamos, sugadintos ar jo išvaizda nepasikeitė, nes tie. prekių išvaizda ar jų pakuotė buvo pakeista tik tiek, kiek būtina norint apžiūrėti gautas prekes. Pirkėjas privalo atsakingai pasinaudoti šia teise ir grąžinti Prekę originalioje tinkamoje pakuotėje bei grąžinti visas Prekės dalis. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
2. Pirkėjas, grąžindamas Prekes, atsako už Prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, kurie nėra būtini Prekės pobūdžiui, savybėms ir funkcionavimui nustatyti.
3. Prekė turi būti grąžinta į klientų aptarnavimo centrą.
4. Pardavėjas, gavęs grąžinamas Prekes ir įvertinęs jos kokybę, per 14 (keturiolika) dienų nuo grąžinamos Prekės gavimo dienos grąžina Pirkėjui pinigus už Prekes ir jos pristatymo išlaidas. Grąžinus tik dalį Prekių, siuntimo išlaidos negrąžinamos. Pardavėjas neprivalo padengti tokių grąžinimo išlaidų.
5. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei šie dokumentai buvo kartu su preke). Grąžinant būtina pateikti sąskaitą su užsakymo numeriu.
6. Pirkėjas atsako už grąžinamų Prekių komplektiškumą. Jeigu Prekės nesukomplektuotos, Pardavėjas grąžinamų Prekių nepriims.
7. Pirkėjas negali pasinaudoti teise grąžinti Internetinėje parduotuvėje įsigytas Prekes, jeigu:
7.1. Prekės pagamintos pagal Pirkėjo instrukcijas (pagal specialų užsakymą) arba Prekės yra aiškiai personalizuotos (pritaikytos asmeniniams Pirkėjo poreikiams);
7.2. Pirkėjas atidarė Prekės pakuotę, kurios dėl higienos ir higienos sumetimų negalima grąžinti;
8. Teisė nenurodant priežasčių per 14 (keturiolika) dienų nutraukti nuotolinę sutartį juridiniams asmenims (verslininkams) netaikoma.

Produkto kokybė:

9. Prekių nuotraukos yra iliustracinės, originalios prekės gali skirtis nuo pavaizduotų. Pateiktos nuotraukos negali būti pretenzijų pagrindas. Prekė laikoma atitinkančia, jeigu ji atitinka internetinėje parduotuvėje pateiktą pavyzdį, modelį ar aprašymą.
10. Jeigu Prekės yra netinkamos kokybės, Pirkėjas gali kreiptis į klientų aptarnavimo centrą Slokos g. 52J.
11. Garantinio aptarnavimo laikotarpis – nuo 7 iki 30 (nuo septynių iki trisdešimties) kalendorinių dienų. Išimtiniais atvejais, jei Prekės siunčiamos į garantinio aptarnavimo centrus kitoje ES šalyje, prekių garantinio aptarnavimo procesas gali užtrukti nuo 14 iki 50 (keturiolikos iki dvidešimties) kalendorinių dienų, priklausomai nuo prekės pobūdžio. Pabrėžiame, kad visais atvejais stengiamės kuo greičiau įgyvendinti garantinio aptarnavimo procesą.
12. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nebuvo pažeistos Prekės naudojimo sąlygos. Prieš naudodamas Prekę, Pirkėjas privalo atidžiai perskaityti Prekės naudojimo instrukciją, jei tokia yra.
13. Ne iš garantinio aptarnavimo centro ir/ar Pardavėjo paimtos ir garantiniam aptarnavimui perduotos prekės saugomos 3 (tris) mėnesius. Šis laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo to momento, kai Pirkėjas jo nurodyta kontaktine informacija (telefonu, el. pašto adresu ir kt.) pirmą kartą informuojamas, kad Pirkėjas gali gauti grąžinamas Prekes iš garantinio aptarnavimo centro. Pirkėjui negavus Prekių per nurodytą terminą, Pardavėjas turi teisę Prekių nebesandėliuoti, Prekės gali būti naudojamos. Tokiu atveju Pardavėjas neatsako už negautoje Prekėje likusią Pirkėjo informaciją ir kitus Pirkėjo nuostolius, patirtus dėl tokio Prekės sunaikinimo.
14. Pardavėjo suteikiama garantija neriboja Pirkėjo teisių, kurias nustato įstatymai, perkant netinkamos kokybės prekes ar paslaugas. Ginčai dėl prekių kokybės, grąžinimo ir kitų pirkimo-pardavimo sąlygų sprendžiami Prekių pardavimo taisyklių nustatyta tvarka ir remiantis Latvijos Respublikos teisės aktais.
15. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus el.paštu [email protected] ir telefonu +371 24668896.
16. Ginčai tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sprendžiami tarpusavio derybų būdu. Jeigu Pardavėjas atsisako spręsti Pirkėjo skundą arba Pirkėjas nesutinka su Pardavėjo pasiūlytais sprendimais ir mano, kad buvo pažeistos jo teisės ar interesai, Pirkėjas gali pateikti skundą Vartotojų ginčų nagrinėjimo ne teismo tvarka komisijai. (daugiau informacijos apie ginčų sprendimą rasite adresu http://www.ptac.gov.lv/lv).
17. Be to, kas išdėstyta aukščiau, Pirkėjas gali naudotis Elektronine ginčų sprendimo platforma (ODR) ginčams, susijusiems su Tinklalapyje įsigytomis prekėmis ar paslaugomis, spręsti. Daugiau informacijos http://ec.europa.eu/odr.

Nepatenkinamos kokybės arba nepilnai surinktos prekės

18. Pirkėjas, norintis pateikti pretenziją dėl netinkamos kokybės Prekės ar nevisiškai surinktos, gali tai padaryti prekių gavimo vietoje arba el.paštu [email protected].
19. Pateikdamas skundą Pirkėjas privalo pateikti šią informaciją:
19.1. Prekės užsakymo numeris;
19.2. Turi būti nustatytas/įvardytas prekės trūkumas, pažeidimo įrodymai ar trūkstama Prekės dalis;
19.3. Turi būti pateikti kiti įrodymai, pavyzdžiui, prekės nuotrauka, defekto vietos nuotrauka (jei tai mechaninis pažeidimas ir galima nufotografuoti), prekės pakuotės nuotrauka ir kt.
20. Pateikdamas pretenziją Pirkėjas privalo nurodyti vieną iš pretenzijos sprendimo būdų:
20.1. Pardavėjas įsipareigoja pašalinti Prekės neatitiktį – defektus, jeigu trūkumus galima pašalinti per protingą terminą neatlygintinai;
20.2. atitinkamai sumažinti prekių kainą;
20.3. pakeisti Prekes analogiška tinkamos kokybės Preke, išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba atsirado dėl Pirkėjo kaltės;
20.4. nutraukti Sutartį ir grąžinti Pirkėjui už Prekes sumokėtą sumą, jeigu netinkamos kokybės prekės pardavimas yra esminis užsakymo pažeidimas.
21. Nagrinėjant pretenziją atsakymas turi būti pateiktas per 14 (keturiolika) dienų. Grąžinimo atveju Pardavėjas atlygina Pirkėjui Prekių ir jų pristatymo išlaidas. Grąžinus tik dalį Prekių, siuntimo išlaidos negrąžinamos.

Sugadinta pakuotė

22. Pasitikrinti į namus pristatytos siuntos kokybę dalyvaujant kurjeriui. Jei radote jį sugadintą:
22.1. nurodyti tai Prekes pristačiusiam kurjeriui;
22.2. siuntos gabenimo dokumente pažymėti, kad pakuotė pažeista, ir kartu su kurjeriu užpildyti pakuotės sugadinimo (apžiūros) aktą;
22.3. apžiūrėti Prekes, esančias pakuotės viduje, o pažeidimo atveju užfiksuoti pažeidimus nuotraukomis. Prekių grąžinimo procedūrai bus reikalingos nuotraukos;
22.4. jei pakuotė nepažeista, Prekės apžiūros dalyvaujant kurjeriui nereikia. Jei priimate pakuotę ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta buvo pristatyta tinkamai.

Duomenų apdorojimas

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą, įvesdamas reikiamą informaciją patvirtina, kad susipažino ir sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų naudojami tam, kad Pardavėjas galėtų priimti Pirkėjo užsakymą ir pristatyti prekes pagal Pirkėjo teisės aktų reikalavimus. Latvijos Respublika. Pirkėjas, įvesdamas informaciją, sutinka, kad pranešimai, susiję su Pirkėjo užsakymo tvarkymu, būtų siunčiami nurodytu elektroninio pašto adresu.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.