Suprantame asmens duomenų apsaugos svarbą, todėl gerbiame ir saugome Jūsų privatumą ir asmens duomenis. Šioje privatumo politikoje („Privatumo politika“) galite sužinoti apie savo teises, taip pat informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą.

Užregistruodami paskyrą www.ravalux.eu svetainėje Jūs suteikiate SIA "RAVA LUX" (toliau - "Įmonė" arba "mes") teisę tvarkyti Jūsų asmens duomenis pagal Privatumo politikos nuostatas. .

Duomenų valdytojas SIA “RAVA LUX”, registracijos numeris: 41203067783, juridinis adresas: Bauskas iela 73/2-77, Rīga. Kilus klausimams, susijusiems su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] .

IŠ KOKIŲ ŠALTINIŲ GAUJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Visus jūsų asmeninius duomenis gauname tiesiogiai iš jūsų. Asmeninę informaciją pateikiate registruodamiesi svetainėje, pateikdami užsakymą, pateikdami klausimą, prašymą ar skundą ir kitais būdais.

KOKIUS DUOMENYS TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS, KOKIU TEISINIU PAGRINDU IR KODĖL?

Tikslas

Teisinis pagrindas

Asmens duomenų kategorijos

Paskyros registravimas ir administravimas, taip pat pirkimo duomenų tvarkymas, užsakymų administravimas ir vykdymas bei prekių grąžinimas

Sutikimas, sutartiniai įsipareigojimai, teisiniai įsipareigojimai

Vardas, telefono numeris, el. pašto adresas, pristatymo būdas, pristatymo adresas, prisijungimo prie paskyros informacija, paskyros veikla, įskaitant techninius naršymo duomenis (IP adresas, prisijungimo ir techninės naršymo informacija), parašas (jei prekes gaunate patys), pirkimo ir pristatymo data ir laikas, prekių pavadinimai ir kiekiai, pirkimo kainos ir suteikiamos nuolaidos, mokėjimo būdas ir mokėjimo informacija.

Kai perkate dovanų kortelę, taip pat renkame šią informaciją: asmens, kuriam skirta dovanų kortelė, vardą, pavardę ir kontaktinę informaciją bei sveikinimą.

Užsakymo pateikimas ir vykdymas neužregistravus paskyros

Sutartinės prievolės

Vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, pristatymo būdas, pristatymo adresas, mokėjimo būdas ir mokėjimo informacija.

Identifikavimas

Teisėti interesai

Kliento ar kito prekes atsiimantio asmens vardas, pavardė, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento numeris, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, pristatymo būdas, pirkimo rekvizitai.

Teikti pasiūlymus ir informaciją apie produktus

susitarimas

Vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gimimo mėnuo ir data, naujienlaiškio prenumeratos tipas.

Užklausų, skundų, klausimų ir atsiliepimų tvarkymas

teisinė prievolė

Vardas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, namų adresas, gimimo data ir kita prašyme, skunde, klausime ar pažymoje nurodyta informacija: įvykis ir su juo susijusios aplinkybės, taip pat pridedami dokumentai ir (arba) duomenis.

Pateikus prašymą grąžinti, jūsų bus paprašyta nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį arba el. pašto adresą ir adresą, taip pat grąžinimo priežastį.

Naršymo ir vartotojų sąveikos svetainėje tobulinimas, svetainės naudotojų veiklos ir svetainės srauto analizavimas

Piekrisana

Savo svetainėje taip pat naudojame slapukus. Informacija apie slapukus pateikiama šios privatumo politikos pabaigoje.

Statistika ir rinkos tyrimai

Teisėti interesai

Gimimo metai, lytis, miestas, informacija apie internetu pirktas prekes.

KIEK ILGAI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS APdorojami IR SAUGOMI?

Tikslas

Apdorojimo laikas

Paskyros registravimas ir administravimas, taip pat pirkimo duomenų tvarkymas, užsakymų administravimas ir vykdymas bei prekių grąžinimas

Asmens duomenys, reikalingi paskyrai užsiregistruoti ir administruoti, yra tvarkomi paskyros naudojimo metu. Buhalterinės apskaitos ir mokesčių dokumentai saugomi teisinių prievolių įvykdymo pagrindu pagal įstatymų nustatytas nuostatas. Likę pirkimo duomenys saugomi penkerius metus nuo pirkimo operacijos datos.

Užsakymo pateikimas ir vykdymas neužregistravus paskyros

Buhalterinės apskaitos ir mokesčių dokumentai saugomi teisinių prievolių įvykdymo pagrindu pagal įstatymų nustatytas nuostatas.

Identifikavimas

Kol paskyra naudojama.

Teikti pasiūlymus ir informaciją apie produktus

Penkeri metai nuo sutikimo datos arba tol, kol sutikimas galioja.

Tvarkykite prašymus, skundus, klausimus ir atsiliepimus bei atsakymus į juos

12 mėnesių nuo prašymo, skundo, klausimo ar pastabos pateikimo dienos.

Naršymo ir vartotojų sąveikos svetainėje tobulinimas, svetainės naudotojų veiklos ir svetainės srauto analizavimas

Duomenų tvarkymo trukmė nurodyta čia: [ Slapukai ]

Statistika ir rinkos tyrimai

Penki metai

KOKIOMS TREČIOSIOS ŠALIOS IR KOKIAIS ATVEJAIS BENDRAUNIAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmens duomenimis dalijamės su trečiosiomis šalimis, kurios padeda mums teikti ir administruoti jums paslaugas:

- Paslaugų ir pagalbinėms įmonėms;

- Įmonės, teikiančios pristatymo paslaugas, kad pristatytų Jums prekes Jūsų nurodytais adresais;

- Mokėjimo paslaugų teikėjai;

- Rinkodaros įmonės;

- Įmonės, teikiančios reklamos, žiniasklaidos planavimo, viešųjų ryšių ir renginių organizavimo paslaugas;

- SMS žinučių rinkodaros įmonės;

Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti pateikti:

- Teisėsaugos institucijos Latvijos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka;

- Valdžios institucijos ir teismai, jei tokia pareiga numatyta galiojančiuose teisės aktuose.

KAS YRA SLAUKMAI IR KODĖL JIE NAUDOJAMI?

Slapukai   yra maži tekstiniai failai, kurie automatiškai sukuriami ir išsaugomi jūsų įrenginyje (kompiuteryje ar mobiliajame telefone), kai naršote svetainėje. Slapukas turi anoniminę informaciją ir yra siunčiamas iš svetainės, kurioje yra informacija, kurią peržiūrėjote savo kompiuteryje ar mobiliajame telefone, serverio. Slapukai gali būti seansiniai arba nuolatiniai. Seanso slapukai egzistuoja nuo naršyklės atidarymo iki tol, kol ji vėl uždaroma. Šie slapukai bus automatiškai ištrinti, kai naršyklė bus uždaryta. Nuolatinių slapukų trukmė nustatoma iš anksto; jie lieka jūsų naršyklėje, kol juos ištrinate arba kol baigsis jų galiojimo laikas.

Priklausomai nuo tikslo, slapukai gali būti skirstomi į būtinuosius, diegimo, statistinius, rinkodaros ar kitus. Mūsų svetainė naudoja būtinus statistinius ir rinkodaros slapukus. Daugiau informacijos apie būtinus nustatymus, statistiką ir rinkodaros slapukus galite rasti čia: [ Slapukai ].

Nuolat tobuliname savo svetainę, kad ji būtų kuo paprastesnė ir patogesnė. Siekdami tobulinti savo svetainę, turime žinoti, kokia informacija yra įdomiausia mūsų svetainės lankytojams, iš kokių šalių ir miestų lankomasi mūsų svetainėje, kaip dažnai lankytojai grįžta, kokias naršykles ir įrenginius naudoja ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics . kuri leidžia sekti ir analizuoti svetainės naudojimo statistiką. Daugiau informacijos apie Google Analytics ir informaciją, kurią ji leidžia rinkti, rasite čia:

https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=eu .

Jei nenorite, kad „Google Analytics “ stebėtų jūsų naršymo istoriją, galite įdiegti priedą, kad išjungtumėte „Google Analytics“ .

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad galėtume pagerinti jūsų naršymo patirtį ir bendrą patirtį mūsų svetainėje, sužinoti apie svetainės vartotojų veiksmus, analizuoti srautą ir tobulinti svetainę. Slapukai naudojami tik tol, kol tai būtina nurodytiems tikslams pasiekti.

Jei norite, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad būtų pranešta, kai įjungiami arba atnaujinami slapukai, ir pasirinkti, kurie slapukai yra leidžiami arba blokuojami. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos tvarkyti ar ištrinti, apsilankykite www.allaboutcookies.org .

KOKIOS YRA DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS IR KAIP GALITE JOMIS NAUDOTI?

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir jų tvarkymo būdu, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymą (atšaukti sutikimą). Taip pat turite teisę prašyti, kad duomenų valdytojas apribotų Jūsų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkeliamumą, teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikiami internete adresu: www.dvi. gov.eu. ) ir teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi pateikti asmens duomenys. Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pasinaudoti šia teise, atsiųskite užklausą el. paštu info@ravalux. eu .

PRIVATUMA POLITIKA: IZMAIŅAS UN SPĒKĀ ESAMĪBA

Pasiliekame teisę keisti šią Privatumo politiką. Pranešimas apie pakeitimus ar papildymus bus paskelbtas internete adresu www.ravalux.eu .

Krepšelis

Krepšelis tuščias.