Mõistame isikuandmete kaitsmise tähtsust, seetõttu austame ja kaitseme teie privaatsust ja isikuandmeid. Sellest privaatsuspoliitikast ("Privaatsuspoliitika") saate tutvuda oma õiguste ja ka teabega oma isikuandmete töötlemise kohta.

Registreerides konto www.ravalux.eu veebisaidil , annate SIA "RAVA LUX" (edaspidi "Ettevõte" või "meie") õiguse töödelda teie isikuandmeid vastavalt privaatsuspoliitika sätetele. .

Vastutav andmetöötleja SIA “RAVA LUX”, registreerimisnumber: 41203067783, juriidiline aadress: Bauskas iela 73/2-77, Rīga. Isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust e-posti aadressil [email protected] .

MILLISTEST ALLIKATEST ME TEIE ISIKUANDMETE SAAMME?

Saame kõik teie isikuandmed otse teilt. Esitate isikuandmeid, registreerides saidil konto, esitades tellimuse, esitades küsimuse, taotluse või kaebuse ja muul viisil.

MILLISEID ANDMEID ME TEIE ISIKUANDMEID TÖÖTLEME, MILLISTEL ÕIGUSLIKUL ALUSTEL JA MIKS?

Sihtmärk

Õiguslik alus

Isikuandmete kategooriad

Konto registreerimine ja haldamine, samuti ostuandmete haldamine, tellimuste haldamine ja täitmine ning kaupade tagastamine

Nõusolek, lepingulised kohustused, juriidilised kohustused

Nimi, telefoninumber, e-posti aadress, tarneviis, tarneaadress, konto sisselogimise teave, konto tegevus, sealhulgas tehnilised sirvimisandmed (IP-aadress, sisselogimis- ja tehniline sirvimise teave), allkiri (kui saate kauba ise kätte), ostu- ja tarnekuupäev ja aeg, toodete nimetused ja kogused, ostuhinnad ja antud allahindlused, makseviis ja makseteave.

Kinkekaardi ostmisel kogume ka järgmisi andmeid: isiku nimi ja kontaktandmed, kellele kinkekaart on mõeldud, ning tervitus.

Tellimuse esitamine ja täitmine ilma kontot registreerimata

Lepingulised kohustused

Nimi, telefoninumber, e-posti aadress, tarneviis, tarneaadress, makseviis ja makseteave.

Identifitseerimine

Õigustatud huvid

Kliendi või muu kaubale järeletuleva isiku nimi, perekonnanimi, isikut tõendava dokumendi number, telefoninumber, e-posti aadress, kohaletoimetamise viis, ostuandmed.

Pakkumiste ja tooteinfo pakkumine

Kokkulepe

Eesnimi, perekonnanimi, meiliaadress, telefoninumber, sünnikuu ja -kuupäev, uudiskirja tellimise tüüp.

Päringute, kaebuste, küsimuste ja tagasiside käsitlemine

juriidiline kohustus

Nimi, telefoninumber, e-posti aadress, kodune aadress, sünniaeg ja muud taotluses, kaebuses, küsimuses või tõendis märgitud andmed: kõnealune sündmus ja sellega seotud asjaolud, samuti lisatud dokumendid ja/või andmeid.

Tagastamistaotluse korral palutakse teil esitada oma nimi, telefoninumber või e-posti aadress ja aadress, samuti tagastamise põhjus.

Sirvimise ja kasutaja interaktsiooni parandamine saidil, saidi kasutajate tegevuse ja saidi liikluse analüüsimine

Piekrisana

Samuti kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Teave küpsiste kohta on esitatud käesoleva privaatsuspoliitika lõpus.

Statistika ja turu-uuringud

Õigustatud huvid

Sünniaasta, sugu, linn, info internetist ostetud kaupade kohta.

KUI KAUA TEIE ISIKUANDMEID TÖÖDELDATAKSE JA SÄILITATAKSE?

Sihtmärk

Töötlemise aeg

Konto registreerimine ja haldamine, samuti ostuandmete haldamine, tellimuste haldamine ja täitmine ning kaupade tagastamine

Konto registreerimiseks ja haldamiseks vajalikke isikuandmeid töödeldakse konto kasutamise ajal. Raamatupidamis- ja maksudokumente peetakse seadusest tulenevate kohustuste täitmise alusel vastavalt seaduses kehtestatud sätetele. Ülejäänud ostuandmeid säilitatakse viis aastat alates ostutehingu kuupäevast.

Tellimuse esitamine ja täitmine ilma kontot registreerimata

Raamatupidamis- ja maksudokumente peetakse seadusest tulenevate kohustuste täitmise alusel vastavalt seaduses kehtestatud sätetele.

Identifitseerimine

Kui konto on kasutusel.

Pakkumiste ja tooteinfo pakkumine

Viis aastat nõusoleku andmisest arvates või seni, kuni nõusolek kehtib.

Hallake taotlusi, kaebusi, küsimusi ja tagasisidet ja vastuseid neile

12 kuud alates taotluse, kaebuse, küsimuse või kommentaari esitamise kuupäevast.

Sirvimise ja kasutaja interaktsiooni parandamine saidil, saidi kasutajate tegevuse ja saidi liikluse analüüsimine

Andmetöötluse kestus on märgitud siin: [ Küpsised ]

Statistika ja turu-uuringud

Viis aastat

MILLISTE KOLMANDATE ISIKUTEGA JA MILLISTEL JUHTUDEL ME TEIE ISIKUANDMEID JAGAME?

Jagame teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, kes aitavad meil teile teenuseid pakkuda ja hallata:

- Teenindus- ja abiettevõtetele;

- Ettevõtted, mis pakuvad kohaletoimetamisteenuseid, et toimetada teile kaupu teie esitatud aadressidel;

- Makseteenuste pakkujad;

- Turundusettevõtted;

- Reklaami-, meediaplaneerimis-, suhtekorraldus- ja ürituste korraldamise teenuseid pakkuvad ettevõtted;

- SMS-i turundusettevõtted;

Teie isikuandmeid võidakse esitada ka:

- Õiguskaitseorganid vastavalt Läti Vabariigi õigusaktidega kehtestatud korrale;

- Riigiasutused ja kohtud, kui selline kohustus on ette nähtud kehtiva õigusega.

MIS ON KÜPSISED JA MIKS NEID KASUTATAKSE?

Küpsised   on väikesed tekstifailid, mis luuakse ja salvestatakse veebisaidi sirvimisel automaatselt teie seadmesse (arvutisse või mobiiltelefoni). Küpsis sisaldab anonüümset teavet ja saadetakse selle veebisaidi serverist, mis sisaldab teavet, mida teie arvutis või mobiiltelefonis vaatasite. Küpsised võivad olla seansi või püsivad. Seansiküpsised eksisteerivad brauseri avamise hetkest kuni selle uuesti sulgemiseni. Need küpsised kustutatakse automaatselt, kui brauser suletakse. Püsiküpsiste kestus määratakse eelnevalt kindlaks; need jäävad teie brauserisse seni, kuni need kustutate või aegumiseni.

Sõltuvalt eesmärgist võib küpsised jagada vajalikeks, paigaldus-, statistilisteks, turunduslikeks või muuks. Meie veebisait kasutab vajalikke statistilisi ja turundusküpsiseid. Lisateavet nõutavate seadete, statistika ja turundusküpsiste kohta leiate siit: [ Küpsised ].

Töötame pidevalt oma saidi täiustamise nimel, et muuta see võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Oma saidi täiustamiseks peame teadma, milline teave on meie saidi külastajaid kõige huvitavam, millistest riikidest ja linnadest meie saiti külastatakse, kui sageli külastajad tagasi pöörduvad, milliseid brausereid ja seadmeid nad kasutavad jne. Kogume seda teavet Google Analytics . mis võimaldab meil jälgida ja analüüsida veebisaidi kasutusstatistikat. Lisateavet Google Analyticsi ja selle kaudu kogutava teabe kohta leiate siit:

https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=eu .

Kui te ei soovi , et Google Analytics teie sirvimisajalugu jälgiks, saate installida Google Analyticsi keelamiseks lisandmooduli .

Meie sait kasutab küpsiseid, et saaksime parandada teie sirvimiskogemust ja üldist kogemust meie saidil, saada teavet saidi kasutajate toimingute kohta, analüüsida liiklust ja täiustada saiti. Küpsiseid kasutatakse ainult seni, kuni see on vajalik nimetatud eesmärkide saavutamiseks.

Soovi korral saate muuta oma brauseri sätteid, et saada teavitus küpsiste lubamisest või värskendamisest ning valida, millised küpsised on lubatud või blokeeritud. Küpsiste kohta lisateabe saamiseks, näiteks nende haldamise või kustutamise kohta, külastage veebisaiti www.allaboutcookies.org .

MILLISED ON ANDMESUBJEKTI ÕIGUSED JA KUIDAS SAATE NEID KASUTADA?

Teil on õigus tutvuda oma isikuandmetega ja nende töötlemisviisiga, nõuda esitatud isikuandmete parandamist, lisamist või hävitamist, samuti nende töötlemine peatada (nõusolek tagasi võtta). Samuti on Teil õigus nõuda vastutavalt töötlejalt Teie isikuandmete töötlemise piiramist, õigust andmete teisaldatavusele, õigust esitada kaebus Riiklikule Andmeinspektsioonile (kontaktandmed on kättesaadavad Internetis aadressil: www.dvi. gov.eu. ) ja õigus esitada esitatud isikuandmete töötlemisele vastuväiteid. Kui soovite selle õiguse kasutamise kohta lisateavet, saatke päring meiliaadressile info@ravalux. eu .

PRIVATUMA POLITIKA: IZMAIŅAS UN SPĒKĀ ESAMĪBA

Jätame endale õiguse teha selles privaatsuspoliitikas muudatusi. Teade muudatuste või täienduste kohta avaldatakse Internetis aadressil www.ravalux.eu .

Ostukorv

Ostukorv on tühi.